دکتر نصیبه رستمی / جراحی بینی / جراح بینی در شمال تهران
مدت زمان مطالعه ۱۰ دقیقه

جراح بینی در شمال تهران

مقوله زیبایی و زیبا زیستن را می توان مهمترین موضوع در عصر حاضر دانست که در میان افراد سراسر دنیا جایگاه ویژه ای دارد. اما مفهوم زیبایی از نظر هر کسی متفاوت می باشد و به طبع آن روش های بسیاری برای دستیابی به آن وجود دارد. اما شاید بتوان درصد بالایی از زیبایی را به داشتن بینی زیبا و متناسب با سایر اجزای صورت دانست زیرا بینی به عنوان عضوی از صورت محسوب می شود که در مرکز صورت قرار گرفته است و کانون توجه صورت محسوب می شود بنابراین در عصر حاضر بسیاری از افراد به این منظور به انجام جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی روی می آورند. اما در این میان شاید مهمترین مسئله یافتن بهترین جراح بینی باشد و سوالاتی که اغلب در این زمینه برای این افراد مطرح می شوند عبارتند از:

بهترین جراح بینی در تهران کیست؟ جراح بینی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ بهترین جراح بینی استخوانی چه کسی است؟ نقش جراح در عمل زیبایی بینی تا چه حد اهمیت دارد؟

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی های جراح بینی و نقش جراح در نتیجه عمل بینی آشنا کنیم.

رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی

بینی در مرکز صورت واقع شده است و به عنوان عضوی از صورت محسوب می شود که بیشترین توجه را به خود جلب می نماید. بنابراین زیبایی و تناسب این عضو از صورت بسیار اهمیت دارد و بسیاری از افراد برای آن به جراح پلاستیک یا متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه می نمایند.

نقش جراح در جراحی بینی یا رینوپلاستی

جراح بینی نسبت به سایر عوامل در نتیجه جراحی زیبایی بینی بالاترین نقش را دارد به همین دلیل نیاز است افراد پیش از جراحی بینی به اندازه کافی درباره یافتن بهترین جراح بینی تحقیق نمایند. در این میان هم افراد بسیاری هستند که با سواستفاده از عدم آگاهی افراد و تبلیغات دروغین سعی در فریب مردم دارند و علاوه بر جیب زدن سودهای کلان، می توانند سبب بروز مشکلات بسیاری برای فرد پس از جراحی بینی مانند شکل نامناسب آن یا ایجاد مشکلات تنفسی شوند که حتی می تواند خطرناک هم باشد.

به همین دلیل نیاز است جراح بینی دارای توانمندی و تجربه بالا در جراحی زیبایی بینی باشد و بتواند بهترین تناسب را میان اجزای صورت به خصوص چانه، لب ها و ابروها ایجاد نماید.

انواع روش های جراحی بینی

تکنیک هایی که به منظور جراحی زیبایی بینی به کار برده می شوند در دو دسته جراحی بینی به روش باز و جراحی بینی به روش بسته قرار داده می شوند که انتخاب هر یک از آنها بر عهده جراح بینی است.

در روش باز که شایع ترین جراحی زیبایی بینی محسوب می شود ابتدا برش بر روی پوست بینی ایجاد می شود و پس از آن پوست از روی بینی برداشته می شود تا جراح بتواند به اسکلت و غضروف های داخل بینی دسترسی داشته باشد و به راحتی و با قدرت مانور بیشتری آنها را اصلاح نماید. دکتر نصیبه رستمی جراح بینی خوب در تهران از این روش عمل زیبایی بینی استفاده می کنند.

سایر خدمات ارائه شده توسط دکتر نصیبه رستمی

سایر خدمات دکتر نصیبه رستمی متخصص گوش و حلق و بینی عبارتند از:

  • ترمیم بینی: افرادی که جراحی اولیه بینی آنها نتیجه خوبی نداشته اقدام به عمل ترمیم بینی می نمایند. در اغلب موارد هم عدم حصول نتیجه خوب به دلیل تجربه کم و عدم مهارت جراح بینی می باشد.
  • تزریق ژل:با افزایش سن و پدیدار شدن چین و چروک در صورت ، جوانی و شادابی افراد از دست می رود به همین دلیل تزریق ژل می تواند به عنوان یک پرکننده عمل کند و این چین و چروک ها را برطرف سازد. علاوه بر آن تزریق ژل لب می تواند موجب حجیم شدن و زیبایی لب ها در افراد گردد.
  • تزریق بوتاکس:تزریق بوتاکس در صورت با فلج کردن بافت های صورت منجر به برطرف شدن چین و چروک و جلوگیری از ایجاد چروک در صورت می شود.

 نقش جراح در جراحی بینی

از آنجایی که بینی هم از نظر زیبایی و هم حیاتی عضو مهمی در صورت محسوب می شود، اهمیت جراح بینی را آن بسیار بالاست.

افراد بسیاری هستند که دوست دارند اقدام به جراحی زیبایی بینی نمایند ولی از تیغ جراحی و عوارض جانبی جراحی بینی هراس دارند به همین دلیل توصیه ما به این افراد این است که ابتدا بهترین جراح بینی را پیدا کنند سپس با خیالی آسوده اقدام به انجام جراحی بینی نمایند.

دکتر نصیبه رستمی جراح بینی خوب در تهران در انجام جراحی عمل زیبایی بینی تجربه و مهارت بالایی دارند و می توانند راهنمایی های لازم را به افراد ارائه نمایند.

انتخاب جراح بینی خوب در تهران در نتیجه عمل بینی بسیار تاثیر گذار است. جراح بینی خوب باید قبل از جراحی درباره بیماری ها و داروهایی که فرد استفاده می کند اطلاعات جامعی به دست آورد و آزمایشات لازم را برای بیمار توصیه کند. همچنین جراح بینی خوب باید قبل از عمل به بررسی کامل بینی و بیمار و اجزای صورت او بپردازد و بتواند بهترین فرم و شکل دهی بینی را متناسب با صورت بیمار برای او در نظر بگیرد. همچنین باید به تنفس بیمار توجه لازم کند تا بیمار پس از جراحی بینی هم بتواند به خوبی و بدون مشکلی از راه بینی تنفس کند.

انتخاب جراح بینی خوب در تهران

همانطور که بیان شد انتخاب جراح بینی مهمترین نکته پیش از جراحی بینی می باشد بنابراین لازم است بیمار پیش از جراحی زمان کافی بگذارد تا بتواند بهترین جراح بینی با تجربه و تخصص بالا را پیدا کند.

دکتر نصیبه رستمی متخصص گوش و حلق و بینی با داشتن تجربه و تخصص بالا و با استفاده از روش های مناسب به بررسی بینی بیماران می پردازند به همین علت از بروز عوارض ناشی از جراحی بینی جلوگیری می کنند. همچنین با توجه با اجزای صورت بیمار بهترین نوع جراحی بینی و متناسب با صورت بیمار را انجام می دهند.

جراح بینی خوب در تهران

آیا می دانید انتخاب جراح بینی خوب چه اهمیتی دارد؟ می دانید جراح بینی خوب در تهران کیست؟ در این مقاله قصد داریم به شما کمک کنیم تا به درستی یک جراح بینی خوب را انتخاب کنید.

همانطور که می دانید در عصر حاضر تمام افراد علاقه به زیبایی و زیبا زیستن دارند که در این میان زیبایی صورت و اجزای آن از اهمیت بالایی برخوردار است. زیبایی چهره می تواند موجب افزایش اعتماد به نفس در افراد شود. به این منظور روش های متعددی ارائه شده است که از مهمترین این روش ها می توان به انواع جراحی های زیبایی اشاره کرد که در این میان جراحی بینی جایگاه ویژه ای در میان افراد به خصوص جوانان یافته است.

رینوپلاستی یا جراحی بینی پرطرفدارترین جراحی در سراسر دنیا به خصوص کشور ما می باشد و فرد لازم است قبل از اقدام به انجام این جراحی تمامی تحقیقات لازم را انجام داده و با مراحل جراحی و مراقبت های ضروری بعد از جراحی بینی آشنا شود.

متاسفانه در این میان افرادی هستند که به دلیل ناآگاهی افراد، آنها را فریب داده و علاوه بر گرفتن پول های نجومی از مردم، باعث از دست رفتن زیبایی و حتی مشکلاتی مانند از دست رفتن بویایی یا مشکلات تنفسی در فرد می شوند.

ویژگی های بهترین جراح بینی

در وهله اول نیاز است جراح بینی با بیماران خود صادق باشد و آنها در رابطه با میزان تغییرات و تکنیک جراحی بینی اطلاعاتی را در اختیار آنان قرار دهد.

همچنین جراح بینی خوب باید سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد و تا حدی که مشکلی برای بیمار به وجود نیاید تغییرات را ایجاد نماید.

در جلسات مشاوره پیش از جراحی بینی، پزشک باید از بیمار درباره انتظاراتش سوالاتی را مطرح نماید و بیمار را متقاعد نماید که از نتیجه جراحی بینی انتظارات معقولی داشته باشد.

چگونگی انتخاب بهترین جراح بینی

  • ابتدا سعی کنید از دوستان و اطرافیان خود درباره سابقه جراحی بینی شان سوالاتی را از آنها بپرسید مسلما افرادی که سابقه جراحی بینی داشته اند در این زمینه می توانند به شما کمک کنند.
  • پیش از انجام جراحی بینی، با بیماران سابق جراح مورد نظرتان صحبت کنید و درباره میزان رضایت آنها از جراحی بینی سوال نمایید.
  • پس از انتخاب جراح بینی حتما یک جلسه مشاوره با وی داشته باشید و درباره نحوه جراحی بینی و انتظارات خود از عمل زیبایی بینی سوالاتی را بپرسید.

نقش بینی در صورت

بینی در مرکز صورت قرار گرفته است و می تواند مهمترین نقش را در زیبایی و داشتن تنفسی خوب ایفا نماید. به همین دلیل در صورت عدم مهارت جراح بینی مشکلات بسیاری برای فرد ایجاد می شود مانند اختلالات تنفسی یا ناهنجاری های ظاهری بینی.

انتخاب درست جراح بینی

انتخاب یکی جراح پلاستیک بینی در نتیجه عمل شما بسیار موثر است . دقت داشته باشید هر چه جراح شما دارای تبحر بیشتر باشد، در نتیجه عمل کم خطر تر می باشد .

شما همچنین قبل از جراحی میی توانید نمونه کارهای جراحی بینی و یا فیلم جراحی بینی پزشک خود را ملاحظه کنید .

هزینه های تغییر شکل بینی چقدر است

هزینه تغییر شکل بینی در متغیر است. شما در جلسه مشاوره می توانید از تمامی هزینه های خود در جراحیی اطلاع کافی را کسب نمایید.

ضرورت مراجعه به بهترین جراح بینی

افرادی که دچار مشکلاتی از قبیل مشکلات تنفسی، انحراف بینی یا پولیپ بینی هستند ممکن است در طول زندگی دچار ناراحتی شوند به همین دلیل نیاز است برای برطرف کردن این مشکلات به متخصص گوش و حلق و بینی حاذق مراجعه کنند. علاوه بر آن ظاهر بینی به صورت مادرزادی یا در اثر تصادفات ممکن است دارای ناهنجاری باشد که د این صورت عمل بینی می تواند کمک کننده باشد.

آیا می توانید بینی من را شبیه این عکس در بیاورید؟

این سوال بارها از جراحان بینی پرسیده می شود . نشان دادن عکس باعث شناخت بیشتر جراح از نتیجه و هدف شما آن جراحی می شود. بعد از نشان دادن عکس و بیان توضیحات خود، جراح رینوپلاستی شما را بررسی و طبق تجربه، مهارت و شناخت به نوع بینی شما توضیحاتی در زمینه آن خواهد داد. گاهی ممکن است شما تمایل به یک جراحی بینی فانتزی داشته باشید ولی این نوع جراحی متناسب با چهره شما نبوده و باعث ایجاد خلل در زیبایی شما گردد و یا به دلیل گوشتی بودن بینی امکان اعمال آن جراحی برای شما وجود ندارد. به همین علت جراح بینی شما تمام توضیحات در این زمینه را در همان جلسه مشاوره به شما می دهد.

مشاوره قبل از جراحی بینی

در مشاوره اولیه ، جراح شما در مورد اهداف زیبایی شناسی شما سؤال خواهد کرد ، ساختار بینی و صورت را ارزیابی می کند و گزینه های شما را مورد بحث قرار می دهد. از تصاویر سنتی و 3 بعدی استفاده می شود و به شما در شناسایی اهداف جراحی کمک می کند. همچنین در مورد تکنیک های جراحی و بی حسی که استفاده خواهد شد نیز یاد خواهید گرفت. جراحان ما دریافتند که آموزش بیماران در اکثر بیماران منجر به یک روند مناسب بعد از عمل می شود. دریغ نکنید از هر گونه سؤالی که ممکن است از جراح خود بپرسید ، به خصوص سؤالات مربوط به انتظارات و نگرانی های شما در مورد نتایج.

حتماً به جراح خود بگویید که آیا قبل از عمل جراحی بینی یا آسیب دیدگی در بینی خود انجام داده اید ، حتی اگر سالها پیش بود. در صورت امکان ، باید یادداشت های قبلی و قبل و بعد از عکس های مربوط به جراحی های قبلی را بیاورید.

دکتر نصیبه رستمی

دکتر نصیبه رستمی

جـراح و مـتخصص گـوش، حلق و بـینی دارای برد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *