دکتر نصیبه رستمی 4 جراحی زیبایی بینی 4 جراح بینی خوب در تهران
[wtr-time]

جراح بینی خوب در تهران

جراح بینی خوب در تهران

آیا می دانید انتخاب جراح بینی خوب چه اهمیتی دارد؟ می دانید جراح بینی خوب در تهران کیست؟ در این مقاله قصد داریم به شما کمک کنیم تا به درستی یک جراح بینی خوب را انتخاب کنید.

جراح-بینی-خوب-در-تهران

جراح-بینی-خوب-در-تهران

همانطور که می دانید در عصر حاضر تمام افراد علاقه به زیبایی و زیبا زیستن دارند که در این میان زیبایی صورت و اجزای آن از اهمیت بالایی برخوردار است. زیبایی چهره می تواند موجب افزایش اعتماد به نفس در افراد شود. به این منظور روش های متعددی ارائه شده است که از مهمترین این روش ها می توان به انواع جراحی های زیبایی اشاره کرد که در این میان جراحی بینی جایگاه ویژه ای در میان افراد به خصوص جوانان یافته است.

رینوپلاستی یا جراحی بینی پرطرفدارترین جراحی در سراسر دنیا به خصوص کشور ما می باشد و فرد لازم است قبل از اقدام به انجام این جراحی تمامی تحقیقات لازم را انجام داده و با مراحل جراحی و مراقبت های ضروری بعد از جراحی بینی آشنا شود.

متاسفانه در این میان افرادی هستند که به دلیل ناآگاهی افراد، آنها را فریب داده و علاوه بر گرفتن پول های نجومی از مردم، باعث از دست رفتن زیبایی و حتی مشکلاتی مانند از دست رفتن بویایی یا مشکلات تنفسی در فرد می شوند.

جراحی بینی از حساس ترین جراحی های زیبایی می باشد که نیازمند تبحر بالای جراح بینی می باشد. برای این منظور می توانید به مطب دکتر رستمی مراجعه کنید. همچنین ایشان در زمینه جراحی زیبایی بینی تخصص بالایی دارند.

 نقش جراح در جراحی بینی

انتخاب جراح بینی خوب در تهران در نتیجه عمل بینی بسیار تاثیر گذار است. جراح بینی خوب باید قبل از جراحی درباره بیماری ها و داروهایی که فرد استفاده می کند اطلاعات جامعی به دست آورد و آزمایشات لازم را برای بیمار توصیه کند. همچنین جراح بینی خوب باید قبل از عمل به بررسی کامل بینی و بیمار و اجزای صورت او بپردازد و بتواند بهترین فرم و شکل دهی بینی را متناسب با صورت بیمار برای او در نظر بگیرد. همچنین باید به تنفس بیمار توجه لازم کند تا بیمار پس از جراحی بینی هم بتواند به خوبی و بدون مشکلی از راه بینی تنفس کند.

انتخاب جراح بینی خوب در تهران

همانطور که بیان شد انتخاب جراح بینی مهمترین نکته پیش از جراحی بینی می باشد بنابراین لازم است بیمار پیش از جراحی زمان کافی بگذارد تا بتواند بهترین جراح بینی با تجربه و تخصص بالا را پیدا کند.

دکتر نصیبه رستمی متخصص گوش و حلق و بینی با داشتن تجربه و تخصص بالا و با استفاده از روش های مناسب به بررسی بینی بیماران می پردازند به همین علت از بروز عوارض ناشی از جراحی بینی جلوگیری می کنند. همچنین با توجه با اجزای صورت بیمار بهترین نوع جراحی بینی و متناسب با صورت بیمار را انجام می دهند.

سایر خدمات دکتر رستمی جراح بینی به شرح زیر هستند:

ترمیم بینی

جراحی بینی گوشتی

تزریق ژل

تزریق بوتاکس

جراحی بینی استخوانی

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر نصیبه رستمی

جـراح و مـتخصص گـوش، حلق و بـینی
دارای برد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *