دکتر نصیبه رستمی / جراحی بینی / بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

امروزه رسیدن به زیبایی و جذابیت ظاهری خواسته ایست که برای همه افراد چه مرد و چه زن وجود دارد؛ این خواسته در میان جوانان و علی الخصوص دختران بسیار پر رنگ تر است. جراحی بینی یکی از همین جراحی های زیبایی است که هرساله متقاضیان زیادی دارد. افراد چه بینی گوشتی داشته باشند و چه بینی استخوانی به دنبال برطرف کردن عیوب آن هستند به عنوان مثال بینی های استخوانی معمولا دارای قوز (برآمدگی) بوده و فرد برای برطرف کردن این ایراد به دنبال انجام جراحی بینی استخوانی است. در این راستا برای اینکه نتیجه جراحی بینی مطابق خواسته فرد باشد و تا آخر عمر از دیدن آن لذت ببرد باید به دنبال انجام این جراحی توسط بهترین جراح بینی استخوانی باشد. در ادامه درباره ویژگی های بهترین جراح بینی استخوانی به صور کامل توضیح داده شده است.

نمونه ی واقعی جراحی دکتر نصیبه رستمی
نمونه جراحی بینی استخوانی دکتر نصیبه رستمی

عمل جراحی بینی استخوانی

کاملا واضح و روشن است که در دنیای امروز در تمام جوامع بشری میل به زیبایی و زیبا زیستن مقوله بسیار مهمی می باشد. در این میان بسیاری از افراد برای رسیدن به زیبایی هر چه بیشتر به انجام انواع جراحی های زیبایی روی می آورند. زیبایی چهره علاوه بر ایجاد احساس شعف و شادی در فرد می تواند موجبات اعتماد به نفس و افزایش روابط اجتماعی را برای  فرد فراهم آورد.

در میان تمام جراحی های زیبایی می توان جراحی زیبایی بینی را به عنوان پرطرفدارترین جراحی زیبایی در میان تمام جوامع نام برد. از آنجایی که بینی از حساس ترین اعضای بدن می باشد و با حیات انسان رابطه مستقیم دارد بنابراین انتخاب یک جراح بینی خوب و با تجربه بسیار حائز اهمیت می باشد.

در این میان افراد منفعت طلب بسیاری هم هستند که که از عدم آگاهی مردم سواستفاده کرده و با دادن وعده های دروغین علاوه بر اینکه سودهای کلانی بر جیب می زنند، سلامت افراد را به خطر می اندازند.

ویژگی های شکل صحیح بینی استخوانی

بینی در مرکز صورت قرار گرفته و به همین دلیل تنها عضوی در صورت می باشد که بیشترین توجه را به خود جلب می کند. بنابراین این مسئله بسیار مهم می باشد که متخصص گوش و حلق و بینی بتواند با به کار بردن تکنیک های صحیح بهترین تناسب را بین بینی و سایر اجزای صورت فرد ایجاد کند. همچنین جراح باید تکنیک های متفاوتی در جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی به کار ببرد.

در این خصوص مراجعه به جراح و متخصص گوش و حلق و بینی خوب اهمیت بالایی دارد تا هم نتیجه ایده آل به دست آید هم فرد پس از جراحی بینی دچار عوارض نامطلوبی از جمله از دست دادن حس بویایی یا مشکلات تنفسی نشود. دکتر نصیبه رستمی متخصص گوش و حلق و بینی در تهران از تجربه بالایی برخوردار هستند و با بررسی دقیق بینی فرد می توانند بهترین تکنیک را برای او به کار برده تا بهترین نتیجه حاصل شود.

نقش جراح در جراحی بینی استخوانی

انتخاب جراح بینی خوب در نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیرگذار می باشد. جراح بینی لازم است پیش از عمل بینی، به بررسی کامل بینی پرداخته و بهترین تکنیک را برای جراحی بینی انتخاب کند به طوری که بینی فرد با سایر اجزای صورتش متناسب باشد و زیبایی او را دوچندان کند. همچنین در عین در نظر گرفتن خواسته ها و انتظارات متقاضی به تفاوت بینی استخوانی با گوشتی توجه کرده و تناسب بینی را با دیگر اجزای صورت رعایت کند.

بهترین جراح بینی استخوانی چه ویژگی هایی دارد؟

  • جراح بینی خوب در ابتدا ساختار بینی را بررسی کرده و با شناسایی کلی اجزای صورت و در نظر گرفتن تناسبات آن تغییرات لازم را برای بینی در نظر می گیرد.
  • بهترین جراح بینی همیشه با بیمار خود صادق بوده و در صورتی که واقعا نیازی به انجام عمل جراحی وجود نداشته باشد، اقدام به جراحی بینی استخوانی نمی کند.
  • جراح بینی خوب و با تجربه، پیش از انجام عمل جراحی بینی استخوانی یک تصویر نسبی از نتیجه عمل بینی استخوانی را در اختیار فرد قرار می دهد تا وی در تصمیم گیری راحت تر باشد.
  • عمل بینی استخوانی معمولا به دلیل رفع قوز بینی انجام می شود، جراح بینی استخوانی خوب دستکاری زیادی در ساختار بینی انجام نمی دهد و تنها به رفع عیوب و نواقص بینی می پردازد.
  • بهترین جراح بینی هیچ وقت زیبایی ظاهری بینی را فدای عملکرد و علی الخصوص تنفس بیمار نمی کند و در صورتی که خواسته بیمار غیر منطقی باشد سعی در متقاعد کردن وی می کند.
دکتر نصیبه رستمی

دکتر نصیبه رستمی

جـراح و مـتخصص گـوش، حلق و بـینی دارای برد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
برچسب ها:
مقالات مرتبط
شست و شوی بینی پس از عمل

شست و شوی بینی پس از عمل

شست و شوی بینی پس از عمل یکی از بزرگترین دغدغه های کسانی است که جراحی بینی را انجام می دهند. در این مقاله...

اقدامات قبل از عمل بینی

اقدامات قبل از عمل بینی

اقدامات قبل از عمل بینی به فرد کمک می کند تا نتایج بهینه را از جراحی بینی کسب نماید. چنانچه تصمیم گرفتید...

انواع روش های جراحی بینی

انواع روش های جراحی بینی

روش های جراحی بینی به طور کلی به شش نوع مختلف تقسیم می‌شوند: جراحی بینی باز رینوپلاستی بسته تیپ پلاستی...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *