دکتر نصیبه رستمی / جراحی بینی / بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

آیا می دانید بهترین جراح بینی استخوانی در تهران کیست؟ با ویژگی های یک جراح بینی خوب در تهران آشنا هستید؟ در این مقاله قصد داریم شما را با مشخصات و فعالیت های یک جراح بینی آشنا کنیم تا با آگاهی و شناخت کامل بتوانید جراح بینی خوب در تهران را انتخاب کنید پس با ما همراه باشید.

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی

کاملا واضح و روشن است که در دنیای امروز در تمام جوامع بشری میل به زیبایی و زیبا زیستن مقوله بسیار مهمی می باشد. در این میان بسیاری از افراد برای رسیدن به زیبایی هر چه بیشتر به انجام انواع جراحی های زیبایی روی می آورند. زیبایی چهره علاوه بر ایجاد احساس شعف و شادی در فرد می تواند موجبات اعتماد به نفس و افزایش روابط اجتماعی را برای  فرد فراهم آورد.

در میان تمام جراحی های زیبایی می توان جراحی زیبایی بینی را به عنوان پرطرفدارترین جراحی زیبایی در میان تمام جوامع نام برد. از آنجایی که بینی از حساس ترین اعضای بدن می باشد و با حیات انسان رابطه مستقیم دارد بنابراین انتخاب یک جراح بینی خوب و با تجربه بسیار حائز اهمیت می باشد.

در این میان افراد منفعت طلب بسیاری هم هستند که که از عدم آگاهی مردم سواستفاده کرده و با دادن وعده های دروغین علاوه بر اینکه سودهای کلانی بر جیب می زنند، سلامت افراد را به خطر می اندازند.

جراحی بینی از حساس ترین جراحی های زیبایی می باشد که نیازمند تبحر بالای جراح بینی می باشد. برای این منظور می توانید به مطب دکتر رستمی مراجعه کنید. همچنین ایشان در زمینه جراحی زیبایی بینی تخصص بالایی دارند.

نقش جراح در جراحی بینی استخوانی

انتخاب جراح بینی خوب در نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیرگذار می باشد. جراح بینی لازم است پیش از عمل بینی، به بررسی کامل بینی پرداخته و بهترین تکنیک را برای جراحی بینی انتخاب کند به طوری که بینی فرد با سایر اجزای صورتش متناسب باشد و زیبایی او را دوچندان کند. همچنین جراحی بینی استخوانی با جراحی بینی گوشتی متفاوت است.

ویژگی های شکل صحیح بینی

بینی در مرکز صورت قرار گرفته و به همین دلیل تنها عضوی در صورت می باشد که بیشترین توجه را به خود جلب می کند. بنابراین این مسئله بسیار مهم می باشد که متخصص گوش و حلق و بینی بتواند با به کار بردن تکنیک های صحیح بهترین تناسب را بین بینی و سایر اجزای صورت فرد ایجاد کند. همچنین جراح باید تکنیک های متفاوتی در جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی به کار ببرد.

در این خصوص مراجعه به جراح و متخصص گوش و حلق و بینی خوب اهمیت بالایی دارد تا هم نتیجه ایده آل به دست آید هم فرد پس از جراحی بینی دچار عوارض نامطلوبی از جمله از دست دادن حس بویایی یا مشکلات تنفسی نشود. دکتر نصیبه رستمی متخصص گوش و حلق و بینی در تهران از تجربه بالایی برخوردار هستند و با بررسی دقیق بینی فرد می توانند بهترین تکنیک را برای او به کار برده تا بهترین نتیجه حاصل شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با بهترین جراح بینی استخوانی در تهران تماس حاصل فرمایید.

سایر خدمات دکتر رستمی جراح بینی به شرح زیر هستند:

ترمیم بینی

جراحی بینی گوشتی

تزریق ژل

تزریق بوتاکس

جراحی بینی استخوانی

دکتر نصیبه رستمی

دکتر نصیبه رستمی

جـراح و مـتخصص گـوش، حلق و بـینی دارای برد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
برچسب ها:
مقالات مرتبط
توضیحات جراحی بینی طبیعی

توضیحات جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی به دسته های مختلفی تقسیم می شود که هر یک دارای ویژگی های خاصی هستند. در میان انواع روش های جراحی...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *