دکتر نصیبه رستمی / جراحی بینی / کاندید جراحی بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

کاندید جراحی بینی

چه افرادی کاندید جراحی بینی هستند؟

یکی از متداولترین سوالات در جراحی بینی، کاندیدای جراحی بینی می باشند. این جراحی که از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی صورت به شمار می آید همیشه نگرانی ها  و سوالاتی برای افراد ایجاد می کند. در این مطلب توضیحی در زمینه کاندید جراحی بینی اطلاع داده می شود.

 

چه افرادی متقاضی جراحی بینی هستند؟

معمولا افرادی به پزشک مراجعه می‌کنند که از بد شکلی بینی خود رنج می‌برند، اما در سال‌های اخیر این عمل تبدیل به یک عمل شایع و پرطرفدار در بین اقشار مختلف جامعه شده است و می‌توانید حتی افرادی را ببینید که تنها برای پیروی از مد روز زیر تیغ جراحی می‌روند، اما افرادی که داری بینی استخوانی بسیار بزرگ و یا با تیغه بلند هستند و افرادی که از بینی گوشتی برخوردارند و فرم بینی آنها مشکلات عدم اعتماد به نفس برایشان به وجود آورده و حضور در جامعه را برایشان مشکل ساخته است متقاضی این نوع عمل جراحی هستند و افرادی هم که از انحراف پولیپ بینی رنج می‌برند و مشکلات تنفسی آزارشان می‌دهند باید از این عمل برای رفع مشکل خود استفاده کنند.

بایدها و نبایدهای جراحی بینی

این عمل نیز همانند تمامی عمل‌های جراحی دیگر نیازمند بعضی از مراقبت‌ها است که فرد متقاضی باید آنها را رعایت کند. بنابراین مهم است که برای هر چه بهتر انجام شدن این عمل یک سری نکات رعایت شده تا فرد بتواند عملی موفقیت آمیز را پشت سر بگذارد. از جمله این مراقبت‌ها می‌توان به عدم مصرف دارو قبل از عمل، از قبیل داروهای ضد افسردگی و همچنین ترک سیگار نیز اشاره کرد. همچنین سن افراد نیز در این عمل بسیار مهم است و بهتر است که در خانم‌ها در سن بالای 16 سال و در آقایان در سن بالای 18 سال صورت گیرد. در صورت باردار بودن و ابتلا به بیماری‌های سخت مانند سرطان، هموفیلی و بیماری‌های خونی نیز انجام این عمل جایز نیست به علاوه، بعد از عمل نیز مراقبت‌های خاصی وجود دارد که فرد مراجعه کننده ملزم به رعایت آنها است، از جمله این مراقبت‌ها استفاده به موقع از داروهای تجویز شده توسط پزشک مورد نظر، رعایت رژیم غذایی خاص، پرهیز از حرکات ورزشی شدید، جلوگیری از ضربه خوردن بینی و مواردی که پزشک مورد نظر به فرد می‌گوید، هستند.

جراحی بینی به روش صحیح و اصولی نیازمند تبحر بالای متخصص و جراح بینی می باشد. برای این منظور می توانید به مطب دکتر رستمی جراح بینی در شرق تهران مراجعه کنید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

هزینه جراحی بینی به چه عواملی بستگی دارد ؟

دستمزد جراح

روش مورد استفاده در انجام مراحل جراحی بینی

هزینه متخصص بیهوشی

هزینه کلینیک و یا بیمارستان

موارد ذکر شده در تعیین هزینه جراحی بینی نقش مهمی ایفا می کنند. شایان ذکر است که انتخاب یک جراح خوب و ماهر بدون در نر گرفتن هزینه کمک بسیاری در بدست آوردن نتیجه جراحی بینی دارد . بنابراین به دلیل کم بودن دستمزد یک جرح را ملاک انتخاب خود قرار ندهید و قبل از مراجعه نمونه کارهای جراحی پزشک خود را دیده و با شناخت کامل برای مشاوره مراجعه کنید.

نمونه جراحی بینی دکتر نصیبه رستمی

سایر مطالب

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح زیبایی بینی در تهران

بهترین جراح رینوپلاستی در تهران

 

دکتر نصیبه رستمی

دکتر نصیبه رستمی

جـراح و مـتخصص گـوش، حلق و بـینی دارای برد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
مقالات مرتبط
توضیحات جراحی بینی طبیعی

توضیحات جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی به دسته های مختلفی تقسیم می شود که هر یک دارای ویژگی های خاصی هستند. در میان انواع روش های جراحی...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *