دکتر نصیبه رستمی 4 جراحی بینی استخوانی 4 هزینه جراحی بینی استخوانی
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

هزینه جراحی بینی استخوانی

هزینه جراحی بینی استخوانی

هزینه جراحی بینی استخوانی برای افرادی که دارای بینی های استخوانی هستند ملاک جراحی بینی می باشد . هزینه جراحی زیبایی بینی می تواند شامل دستمزد جراح بینی ،دستمزد متخصص بیهوشی ،داروها ی مصرفی ،هزینه اتاق عمل ،هزینه بخش بستری و همچنین هزینه دستمزد پرستاران و تکنسین ها می باشد .

هزینه جراحی بینی بسته به نوع بینی در فرد متفاوت می باشد .هزینه جراحی بینی استخوانی با هزینه جراحی بینی گوشتی باهم متفاوت می باشد . افرادی که دارای بینی های گوشتی می باشند باید برای جراحی بینی خود هزینه بیشتری بپردازند . همینطور باید گفت که هزینه جراحی ترمیمی بینی نیز به نسبت جراحی زیبایی بینی معمولی بیشتر می باشد .

در واقع برای افرادی که تصمیم به جراحی زیبایی بینی خود دارند باید گفت که برای ان هزینه مشخص و دقیقی محاسبه نشده است و می تواند بنا بر تجربه و شهرت هر جراح بینی این هزینه تغییر پیدا کند . لازم به ذکر است که بیمه هزینه های مربوط به زیبایی را از جمله جراحی زیبایی بینی تقبل نمی کند .

هزینه-جراحی-بینی-استخوانی

هزینه جراح بینی

هزینه جراح بینی در بیشتر حالات خود شامل خود هزینه جراحی زیبایی بینی می باشد . هزینه جراحی بینی استخوانی به جراحی که بیمار انتخاب می کند بستگی دارد . ممکن است برخی از جراحان از لحاظ محاسبه قیمت با یکدیگر اختلاف هزینه فاحشی داشته باشند ،این اختلاف نشان دهنده میزان اختلاف در تخصص و تجربه جراح بینی می باشد .

بعد از تقبل کردن تمام هزینه جراحی بینی استخوانی باید در انتخاب جراح بینی دقت کافی داشته باشید . داشتن مهارت وهنر در حین جراحی بینی یک امر بسیار مهم در جراحی بینی می باشد که یک جراح با تجربه و ماهر از این مهارت برخوردار می باشد .

بیشتر جراحان بینی این گونه باز گو می کنند که کوچک کردن بینی یکی از سخت ترین جراحی های زیبایی به شمار می رود و جراحی زیبایی بینی در دسته جراحی های زیبایی بینی می باشد که در صورت لزوم نیاز به اصلاحات بعدی دارد .

هزینه جراحی بینی استخوانی به چند میلیون می رسد که می تواند بر حسب شرایط هر جراح این هزینه تغییر کند .

سایر خدمات دکتر رستمی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیم بینی

جراحی بینی فانتزی

با تشکر مدیریت سایت دکتر رستمی جراح بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر نصیبه رستمی

جـراح و مـتخصص گـوش، حلق و بـینی
دارای برد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *