مشاوره آنلاین جراحی بینی

مشاوره آنلاین جراحی بینی

با توجه به افزایش مشغله کاری بین تمامی افراد، مراجعه به جراحان کاری دشوار است . برخی از جراحان خدمات مشاوره آنلاین برای بیماران خود فراهم کرده اند تا بدون دغدغه ترافیک و یا هر گونه مشکل دیگر بتوانند مشاوره اولیه را دریافت نمایند .

جراحی زیبایی بینی

براساس ویژگی های صورت ، خواسته ها و اهداف ، جراح شما سبک بینی شما را انتخاب می کند. در ایران ، جراحان بینی سبک های بینی را به سه گروه طبقه بندی می کنند:

  • بینی طبیعی
  • بینی نیمه فانتزی
  • سبک بینی فانتزی

چه چیزی را باید قبل و بعد از “عمل بینی” انتظار داشت

رینوپلاستی که معمولاً به عنوان ” جراحی زیبایی بینی ” شناخته می شود ، گزینه ای محبوب برای بیمارانی است که از اندازه یا شکل بینی خود ناراضی هستند . علاوه بر مزایای زیبایی که بعد از رینوپلاستی بدست می آید ، با این وجود ، رینوپلاستی دارای کاربردهای متنوع تری است ، از جمله بهبود عملکرد بینی بعد از آسیب یا بیماری ، کمک به مشکلات تنفسی که بر خواب و توانایی ورزش تأثیر می گذارد ، رفع انحراف بینی و …

هدف از جراحی زیبایی بینی ، تجدید نظر در شکل بینی و افزایش زیبایی ظاهری و عملکرد مورد نظر بیمار و در نظر گرفتن نوع پوست و کل معماری صورت است. جراحان اصولا علم و هنر جراحی زیبایی بینی را با هم ترکیب می کنند تا نتایج موثری و ماندگار را به بیماران ارائه دهند.

حقایق سریع درباره جراحی زیبایی بینی

به طور کلی ، کاندید جراحی بینی باید هم از لحاظ عقلی و هم فکری به بلوغ کمامل رسیده باشد . به عنوان مثال رشد صورت در نوجوانان و بزرگسالان جوان می تواند به مرور زمان بر ظاهر و عملکرد بینی تأثیر بگذارد. از این موارد استثنایی در مورد بیماران کودکان که دارای نقص هنگام تولد صورت هستند ،مانند شکاف کام.

علاوه بر این ، بیماران باید از سلامت جسمی کلی برخوردار باشند و سیگار نکشند زیرا سیگار کشیدن می تواند به ضربات ضعیف منجر شود و خطر آسیب بافت را افزایش دهد .

در حالت ایده آل ، دختران قبل از انجام عمل باید حداقل 15 یا 16 سال سن داشته باشند. پسران باید حداقل 17 یا 18 سال داشته باشند. اگر همراه با سپتوپلاستی باشد ، این روش می تواند نه تنها اعتماد به نفس بیمار بلکه تنفس را بهبود بخشد.

اگر اهداف رینوپلاستی شامل تسهیل بهتر تنفس و همچنین بهبود ظاهر باشد ، این روش ممکن است شامل برآمدگی بینی ، تغییر شکل مجدد نوک بینی ، تغییر شکل یا تغییر اندازه بینی و یا افزایش یا کاهش اندازه کلی بینی و افزایش آن باشد.

به طور کلی جراحی زیبایی بینی 1.5 تا 3 ساعت طول می کشد و معمولاً یک عمل سرپایی است.

جراحی بینی به روش صحیح و اصولی نیازمند تبحر بالای متخصص و جراح بینی می باشد. برای این منظور می توانید به مطب دکتر رستمی جراح بینی در شرق تهران مراجعه کنید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

انو.اع روش های جراحی بینی

جراحی بینی بسته

در “جراحی زیبایی بینی بسته ” ، برش هایی در داخل بینی انجام می شود – تکنیکی که توانایی محدودی در ایجاد تغییرات دارد.

جراحی بینی به روش باز

، برشی در بین بافت بین سوراخ بینی و همچنین درون سوراخ بینی ایجاد می شود . بخیه ها در این برش ها بسیار خوب بهبود می یابند و به سختی قابل مشاهده هستند.

در صورت نیاز به غضروف اضافی برای تقویت بینی ، غالباً از دیواره بینی بیمار گرفته می شود. در رینوپلاستی ثانویه یا تجدید نظر – که برای اصلاح ناهنجاری های ناشی از یک روش قبلی انجام می شود – این غضروف ممکن است از گوش یا دنده گرفته شود ، اگرچه ممکن است گاهی اوقات از غضروف مصنوعی تایید شده نیز استفاده شود. به دلیل نیازهای غضروف و پتانسیل ایجاد زخم ، جراحی زیبایی بینی روش کار دشواری است ، بنابراین مهم است که توسط یک جراح ماهر انجام شود.

بهبودی بعد از جراحی زیبایی بینی

پس از عمل ، بیشتر بیماران ناراحتی خفیف تا متوسط ​​را تجربه می کنند که با استفاده از دارو قابل کنترل است. با این حال ، قسمت اول دوره ریکاوری به دلیل کبودی احتمالی زیر چشم و استفاده از گچ می تواند در محل کار و در محیط های اجتماعی کمی ناخوشایند باشد. برای محافظت از استخوان های بینی و غضروف ، بیماران باید انتظار داشته باشند حدود یک هفته پس از جراحی زیبایی بینی ، گچ را در داخل و خارج بینی بکشند. علاوه بر این ، بیماران باید به مدت دو تا سه هفته از فعالیت های شدید مانند دویدن یا شنا پرهیز کنند و از چهار تا پنج هفته از پوشیدن عینک خودداری کنند.

مشاوره آنلاین جراحی بینی

بینی یک ساختار پیچیده است که از غضروف و استخوان ظریف ساخته شده است. یک تغییر کوچک به یک قسمت از ساختار بر بقیه بینی تأثیر می گذارد ، بنابراین جراحی زیبایی بینی برای دستیابی به یک نتیجه طبیعی و عملکردی نیاز به تخصص دارد.

با تاوجه به افزایش مشغله های کاری در بین تمامی افراد، جهت انجام جراحی بینی می توانید به صورت غیر حضوری مشاوره های اولیه را دریافت نمایید .

اگر قصد جراحی زیبایی بینی دارید ، برای برنامه ریزی مشاوره غیر حضوری می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید .

مشاوره آنلاین جراحی بینی

 

سایر مطالب

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح زیبایی بینی در تهران

بهترین جراح رینوپلاستی در تهران

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران