دکتر نصیبه رستمی 4 جراحی بینی 4 عمل بینی بدون تامپون
[wtr-time]

عمل بینی بدون تامپون

جراحی بینی بدون تامپون

اگر تمایل دارید که جراحی بینی انجام دهید حتما اسم تامپون به گوشتان خورده است و در این باره کمی احساس نگرانی و استرس کرده اید .در این مقاله توضیحاتی شرح داده شده است که دیگر از جراحی بینی هراسی نداشته باشید .

 جراحی بینی به منظور کوچک کردن یا بزرگ کردن بینی صورت می گیرد . در بعضی از مواقع جراحی بینی به این منظور انجام می شود که قوز بینی برداشته شود . اما همیشه هم این طور نیست . برخی از اشخاص به دلیل این که ناراحتی هایی همچون تنفس – پلیپ دارند تصمیم می گیرند که بینی خود را عمل کنند .

تامپون در جراحی بینی

در هنگام جراحی بینی استخوان های بینی می شکنند و بخش درونی برش می خورد و رگ هایی که دارای خون هستند دچار صدمه می شوند . یعنی این که دلیل مهم و اساسی خونریزی زیاد بعد از عمل بینی همین موضوع می باشد  .

عمل-بینی-بدون-تامپون

عمل-بینی-بدون-تامپون

به همین علت پیش از این که عمل بینی بدون تامپون در بین مردم رایج شود قبلا جهت این که بتوانند از خونریزی جلوگیری کنند از تامپون استفاده می کردند .  همین مسئله سبب می شد که افرادی که جراحی بینی را انجام می دهند دچار احساس ناخوشایندی شوند و نیز زمانی که جراح بینی قصد در آوردن تامپون از داخل بینی را داشت فرد بسیار مورد اذیت واقع می شد زیرا این کار با درد بسیاری همراه می بود . به همین علت جراحان بینی روشی را انتخاب کردند که در آن هیچ احتیاجی به ابزار خارجی نبود که این روش همان روش عمل بینی بدون تامپون بود.

عمل بینی بدون تامپون روشی است که امروزه بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است و دیگر بابت درد تامپون هیچگونه دغدغه ای ندارند . دکتر نصیبه رستمی جراح بینی است که می تواند این روش را با تکنیک های مختلف انجام دهد و جراحی بینی را به شکلی انجام می دهد که بیمار دردی را احساس نکند .

با گسترش علم در دنیای امروزی جراحان بینی موفق شده اند وسایلی را تهیه کنند که برش های دقیق تری جهت انجام عمل بینی انجام دهند و نیز جراحان بینی بسیاری توانایی این را به دست آورده اند که با کمترین صدمه به استخوان ها و بخش درونی بینی جراحی بینی را به انجام دهند . مسئله مهم  دیگری که حائز اهمیت بسیاری است این می باشد که دیگر فرد دردی را احساس نمی کند . اصولا از این روش در عمل های بینی می توان استفاده کرد و هیچگونه احتیاجی به تامپون جهت جلوگیری از خونریزی وجود ندارد . تنها در مواردی که شکل بینی بسیار منحرف می باشد می بایستی از تامپون استفاده کرد چون در این مواقع استفاده کردن از اسپلینت بینی جهت جلوگیری از خونریزی روش مناسبی نمی باشد .

سایر خدمات دکتر رستمی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیم بینی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی مردانه

با تشکر مدیریت سایت دکتر رستمی جراح بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر نصیبه رستمی

جـراح و مـتخصص گـوش، حلق و بـینی
دارای برد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *