دکتر نصیبه رستمی 4 جراحی زیبایی بینی 4 جراحی زیبایی بینی در مرد و زن
میانگین زمان مطالعه : 1 دقیقه

جراحی زیبایی بینی در مرد و زن

جراحی زیبایی بینی در مرد و زن

آیا می دانستید جراحی زیبایی در مرد و زن بسیار با هم متفاوت است و هر کدام بایستی با روش خاص خود انجام شود ؟

بینی نقش مهمی را در مسیر تنفسی ایجاد می کند و یکی از مهم ترین ارگان های مشاهده شونده در مرکز صورت می باشد.در عمل بالین یک مفهوم جهانی چهره کامل وجود ندارد و شکل خاص بینی به عنوان مدل زیبایی در نظر گرفته می شود.  بازه نرمال مرجع توصیف تنوع شکل بینی به نژاد و جنس بستگی دارد . جهت دستیابی به نتیجه بسیار خوب جراحی زیبایی برای هر بیمار جراح باید تفاوت های شکل بینی در ارتباط با جنس و ویژگی نژاد را در برنامه ریزی قبل از عمل به حساب آورد .

جراحی بینی برای مرد و زن هرکدام به صورت جداگانه نیازمند یک تکنیک و متد خاصی می باشد . دکتر نصیبه رستمی متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن با روش های نوینی می تواند جراحی بینی زن و مرد را با مهارت ویژه ای انجام دهد و رضایت کافی را از آن بیمار کند . جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02177914154 – 09017959599 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

شکل دقیق بینی بر  روی یک اصل تجربی یا انتخاب اولیه شکل بینی برتر از نظر زیبایی به وسیله متخصصین در زمینه جراحی زیبایی بینی که توسط اکثریت بیماران جراحی زیبایی بینی توصیه شده است پیشنهاد می شود . از میان سایر فاکتورها در جراحی زیبایی بینی توصیه شده است که یک بینی جذاب مردانه باید بیشتر برجسته باشد در حالی که خط نهایی یک زیبایی زنانه جذاب معقر بودن و پشت بینی با برجستگی کم می باشد . در نگاه کردن به صورت اشخاص زن و مرد متوجه می شویم که شکل های پیشنهاد شده برای بینی در جراحی زیبایی بینی استثنا بیشتر از تنوع شکل های طبیعی بینی است .

تا همین اواخر اندازه گیری های مستقیم تن سنجی براساس استفاده از خط کش و پرگارتن سنجی یا به صورت غیر مستقیم با استفاده از عکس های استاندارد انجام می شود . این روش ها به طور معمول در کلینیک به دلیل تلف شدن وقت و غیر صحیح بودن قابل استفاده نیست .

جراحی زیبایی بینی در مرد و زن

جراحی زیبایی بینی در مرد و زن

تفاوت مقادیر نرمال شکل بینی براساس جنس

بازه مقادیر پارامترهای تن سنجی براساس چهره زیبا ایده آل و بینی زیبا ایده آل بین مرد و زن متفاوت است . این تفاوت باید در ارزیابی قبل از جراحی لحاظ شود . به طور معمول زنان جذاب چشم های بزرگ تر – بینی های کوچک – لب های کامل تر – فاصله کم تر بین چانه و لب ها – کوچک تر بودن لب تحتانی و فک بالا مختصر مشخص دارند . برخلاف زنان مردان جذاب چشم های کوچک و فرو رفته – بینی بزرگ تر – استخوان های گونه و فک برجسته – گوش های مشخص غیر برجسته دارند . تکنیک های جراحی زیبایی بینی برای زنان و مردان در وسعت برش تفاوت دارد . عدم درک تفاوت های شکل بینی در رابطه با جنس ممکن است منجر به نتایج زیبایی ناسازگار شود که یک شکایت نادر جراحی زیبایی بینی نیست .

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط با این مقاله:

جراحی بینی

مراقبت های بعد از جراحی بینی گوشتی

مشخصات بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

سوالات متداول در مورد بینی گوشتی

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر نصیبه رستمی

جـراح و مـتخصص گـوش، حلق و بـینی
دکترای عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
تخصص از دانشگاه علوم پزشکی تهران
دارای برد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *