دکتر نصیبه رستمی 4 جراحی بینی 4 بهترین جراح زیبایی بینی در تهران
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

بهترین جراح زیبایی بینی در تهران

جراحی بینی یا همان رینوپلاستی که امروزه یکی از بیشترین آمار جراحی را به خود اختصاص داده و ایران در رده 10 کشوری است که بیشتری آمار انجام رینوپلاستی را دارد،  کمی هم نگرانی به همراه دارد. با وجود افزایش تعداد جراحانی که اقدام به این عمل می کنند به ویژه در شهر بزرگی همچون تهران، چگونه می توانیم بهترین جراح بینی در تهران را انتخاب کنیم؟

بهترین جراح زیبایی بینی در تهران

جراحی بینی گوشتی

عمل زیبایی بینی

جراحی بینی که در عصر جدید، بسیار طرفدار دارد . یک روش برای افزایش زیبایی در چهره تمامی افراد بوده که خطرات کمی به همراه داشته و همچنین با وجود نتیجه عالی بسیاری از افراد در قشرهای مختلف جامعه برای انجام آن به یک متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه می کنند.

عوارض جراحی زیبایی بینی

از عوارض شایع آن می توان به کبودی و تورم بعد از جراحی اشاره کنیم که یک عارضه معمول در هر گونه جراحی است و بعد از گذشت چند روز به طور کامل رفع می گردد.

از دیگر عوارض جراحی می توان به عدم رضایت بیمار از نتیجه و یا مشکلاتی به دلیل بیهوشی و … اشاره نمود که با توجه به مهارت بالا یک جراح بسیار کم بوده و هرد چه جراح با مهارت بیشتر باشد، در نتیجه این عوارض به شدت کاهش می یابد.

در جراحی بینی باید تناسب بین بینی و سایر اعضا صورت را در نظر داشت، زیرا اگر تناسب بین این دو برقرار نشود باعث ایجاد خلل در زیبایی می گردد. اصولا جراحی بینی با بیهوشی عمومی قابل انجام است. اما گاهی نیز به دلیل شرایط بیمار و صلاحدید جراح می توان از بی حسی نیز استفاده نمود.

بهترین سن برای جراحی بینی چه سنی است ؟

انجام عمل زیبایی بینی اصولا در هنگامی انجام می شود که فرد به بلوغ جسمی و روحی رسیده باشد و بتواند خواسته های معقولی از جراحی خود داشته باشد. بهترین سن جراحی بینی برای دختران بعد از 16 سالگی و برای  برای پسران بعد از 18 سالگی مناسب ترین سن است.

جراحی بینی به روش صحیح و اصولی نیازمند تبحر بالای متخصص و جراح بینی می باشد. برای این منظور می توانید به مطب دکتر رستمی جراح بینی در شرق تهران مراجعه کنید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

آیا نوع بینی تاثیری در فرم نهایی بینی تاثیری دارد ؟

بله، به عنوان مثال بینی های گوشتی را نمی توان بسیار فانتزی و کوچک جراحی نمیمود و یا در جراحی بینی گوشتی برای تقویت باید از پیوند غضرف استفاده کرد. روش های جراحی بینی نیز در هر دو نوع بینی استخوانی و گوشتی متفاوت می باشد  .

در جراحی بینی گوشتی اصولا جراحی بینی باز استفاده می شود و در جراحی بینی استخوانی می توان با توجه به شرایط فرد از جراحی جراحی بینی بسته نیز استفاده نمود.

انتخاب جراح بینی در نتیجه آن

هر چه مهارت یک جراح بالا باشد نتیجه آن جراحی به بهترین شکل نمایان می گردد. بنابراین بهتر است در انتخاب بهترین جراح بینی خود نهایت تلاش را داشته باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر نصیبه رستمی

جـراح و مـتخصص گـوش، حلق و بـینی
دارای برد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *