دکتر نصیبه رستمی 4 جراحی زیبایی بینی 4 بهترین جراح رینوپلاستی در تهران
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

بهترین جراح رینوپلاستی در تهران

حتما تا کنون حتی برای یک بار به رجایح فکر کرده اید ولی سوالات بسیاری در ذهن شما ایجاد شده و یا نگرانی هایی در شما وجود دارد که باعث می شود شما از انجام آن خودداری کنید . یکی از بزرگترین نگرانی های انتخاب بهترین جراح بینی به ویژه در شهر های بزرگ همچون تهران می باشد. در ادامه مطلب برخی از سوالات شما پاسخ داده می شود :

 جراحی بینی به چه روش هایی انجام می شود ؟

چه عواملی در انتخاب روش جراحی بینی تاثیر دارد؟

انتخاب بهترین جراح رینوپلاستی چه تاثیری در نتیجه آن دارد؟

آیا می توانید بینی من را شبیه این عکس در بیاورید؟

بهترین-جراح-بینی-در-تهران

دکتر رستمی

جراحی بینی به چه روش هایی انجام می شود ؟

به طور کلی جراحی بینی با توجه به نوع بینی شما به دو روش باز و یا جراحی بینی بسته قابل انجام می باشد که انتخاب هر کدام علاوه بر نوع بینی شما، به نظر جراح شما نیز بستگی دارد.

جراحی باز بینی

در این جراحی دسترسی جراح بسیار زیاد است، مناسب ترین روش برای جراحی بینی گوشتی و یا بینی هایی می باشد که نیاز به اعمال تغییرات فراوان دارد. برش در این جراحی بینی بیشتر است. دوره نقاهت و مراقبت های بیشتری دارد.

جراحی بینی بسته

برش در این جراحی نسبت به روش باز کم تر است . تورم، کبودی، دوره نقاهت بعد از این عمل بسیار کم تر می  باشد. ولی دسترسی جراح نیز محدود می شود و قادر به اعمال تغییرات فراوان نمی باشد. این روش اصولا برای جراحی بینی استخوانی استفاده می شود.

آیا می توانید بینی من را شبیه این عکس در بیاورید؟

این سوال بارها از جراحان بینی پرسیده می شود . نشان دادن عکس باعث شناخت بیشتر جراح از نتیجه و هدف شما آن جراحی می شود. بعد از نشان دادن عکس و بیان توضیحات خود، جراح رینوپلاستی شما را بررسی و طبق تجربه، مهارت و شناخت به نوع بینی شما توضیحاتی در زمینه آن خواهد داد. گاهی ممکن است شما تمایل به یک جراحی بینی فانتزی داشته باشید ولی این نوع جراحی متناسب با چهره شما نبوده و باعث ایجاد خلل در زیبایی شما گردد و یا به دلیل گوشتی بودن بینی امکان اعمال آن جراحی برای شما وجود ندارد.

به همین علت جراح بینی شما تمام توضیحات در این زمینه را در همان جلسه مشاوره به شما می دهد.

جراحی بینی به روش صحیح و اصولی نیازمند تبحر بالای متخصص و جراح بینی می باشد. برای این منظور می توانید به مطب دکتر رستمی جراح بینی در شرق تهران مراجعه کنید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

انتخاب بهترین جراح رینوپلاستی چه تاثیری در نتیجه آن دارد؟

مهم ترین قسمت در انجام جراحی رینوپلاستی مراجعه به یک جراح بینی خوب جهت دریافت مشاوره بینی می باشد. هر چه جراح شما با تجربه و مهارت بالا باشد و شناخت کافی نسبت به زیبایی شناسی داشته باشد، تغییرات اعمال شده بسیار زیبا خواهد بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر نصیبه رستمی

جـراح و مـتخصص گـوش، حلق و بـینی
دارای برد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *