هزینه جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی از استقبال وسیعی در بین افراد بخصوص جوانان برخوردار شده است. جراحی بینی گوشتی با جراحی بینی استخوانی متفاوت می باشد و در نتیجه  دوره نقاهت هر کدام با هم متغیر است. متخصص بینی حاذق ابتدا به برسی مشکلات و نقص های موجود در بینی، در صورت داشتن می پردازد و سپس اقدام به جراحی زیبایی بینی می نماید. قیمت عمل بینی و هزینه جراحی بینی بسته به دستمزد متخصص بینی، متخصص بیهوشی، داروها ، ایزار و وسایلی است که در طول عمل بینی ،جراح  یا متخصص بینی استفاده می نماید ، متغیر می باشد.

هزینه-جراحی-بینی

باید ذکر کرد که بینی هایی که نوک پهن و گوشتی دارند هزینه آنان کمی بیشتر از بینی استخوانی  می باشد. یعنی هزینه جراحی بینی در هر فردی بسته به نوع بینی متفاوت می باشد. هزینه ترمیم بینی نسبت به جراحی های دیگر بیشتر است.

چنانچه فردی یک بار عمل جراحی بینی را انجام داده باشد، برای ترمیم بینی ابتدا باید یک سال صبر کند تا زخم های موجود در داخل بینی کاملا رفع شود، سپس  به جراحی بینی بپردازد. به منظوردستیابی به نتایج ایده آل و مطلوب باید به یک متخصص بینی با تجربه و خبره مراجعه شود، زیرا برخی از پزشکان هنوز از روش های متداول قدیمی در جراحی استفاده می کنند  که این تکنیک ها عوارض جانبی نیز به همراه دارد. متقاضی قبل از پرداختن به هزینه جراحی بینی، باید از میزان کیفیت بعد از عمل، اطمینان حاصل نماید.

چنانچه در مطب های غیر استاندار این فرآیند صورت گیرد، هزینه ارزان تر می باشد که این نوع عمل ریسک بزرگی است.  ولی برای حصول به نتایج مطلوب باید به یک متخصص بینی حاذق و با تجربه مراجعه شود تا رضایت بعد از عمل به همراه داشته باشد.

موفقیت جراحی بینی

زمانی جراحی بینی موفقیت آمیز می باشد، که فرد قبل از فکر کردن به هزینه ابتدا باید توسط  یک متخصص بینی خبره، نوع بینی را شناسایی نماید و از نتیجه آن قبل عمل مطلع شود. بعد از آن می تواند در پی یک جراح حاذق اقدام نماید. یافتن جراح پلاستیک نیز با پرس و جو، مشاهده نمونه کارهای او و میزان رضایتمندی متقاضیان آن قابل تشخیص می باشد.

سایر خدمات دکتر رستمی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیم بینی

جراحی بینی فانتزی

با تشکر مدیریت سایت دکتر رستمی جراح بینی