جراحی زیبایی بینی در تهران

با توجه به بالا رفت آمار انجام جراحی بینی در کشور، بهتر است اطلاعات کلی در رابطه با این جراحی زیبایی بینی داشته باشید. در این مطلب در زمینه اقداماتی که روز جراحی انجام می شود، نحوه بیهوشی و نکات در زمینه بستری بعد از جراحی بیان می شود تا با شناختی کامل اقدام به نجام این جراحی نمایید .

جراحی بینی دکتر رستمی

جراحی بینی دکتر رستمی

اقداماتی که در روز جراحی بینی باید بدانید

مهم است که به موقع با مرکز جراحی تماس بگیرید. برگه ها و فرم ها از جمله هر دستورالعمل قبل از جراحی را انجام دهید . لباس های مناسب و گشاد و راحت بپوشید که نیازی به کشیدن آن روی سر نباشد. تمام جواهرات و اشیاء با ارزش را در خانه رها کنید. تمام مواد آرایشی را با یک کرم پاک کننده از بین ببرید. صورت را با صابون و آب کاملاً بشویید .

هیچ دارویی مصرف نکنید مگر اینکه دستور انجام این کار داده شود. معمولاً پرستار در اتاق نگهداری قبل از عمل خط تزریق داخل وریدی (IV) را شروع می کند .

جراحی بینی به روش صحیح و اصولی نیازمند تبحر بالای متخصص و جراح بینی می باشد. برای این منظور می توانید به مطب دکتر رستمی جراح بینی در شرق تهران مراجعه کنید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

در حین جراحی رینوپلاستی چه اتفاقی می افتد؟

در اتاق عمل ، متخصص بیهوشی معمولاً از مخلوط گاز و داروی داخل وریدی استفاده می کند . تیم جراحی برای هر شرایط اضطراری آماده است. علاوه بر جراح و متخصص بیهوشی ، یک پرستار و یک تکنسین جراحی در اتاق حضور خواهند داشت. بسته به آنچه لازم است و چه روش های اضافی انجام می شود ، جراحی ممکن است یک تا چند ساعت طول بکشد. جراح به محض اطمینان از بیمار در اتاق بهبود ، با هر خانواده یا دوستان صحبت می کند.

بستری بعد از انجام جراحی بینی

بیماران بعد از عمل در اتاق ریکاوری توسط یک پرستار تحت نظر قرار می گیرند. بیمار می تواند همان روزی که عمل جراحی را انجام داده و بهبود یافته است ، به خانه برود. این معمولاً چندین ساعت طول می کشد. حمل و نقل به منزل نیاز است. یک فرد بالغ مسئول باید یک شب در همان اقامتگاه باشد تا در مدت کوتاهی به شما کمک کند.

هزینه جراحی بینی به چه مواردی بستگی دارد ؟

برای انجام جراحی بینی تنها دستمزد جراح مورد بحث نمی باشد، علاوه بر دستمزد جراح،  دستمزد متخصص بیهوشی ، هزینه بیمارستان یا کلینیک تعیین و به شما در همان جلسه مشاوره اطلاع داده می شود. گاهی غضروف بینی بسیار ضعیف می باشد و نیاز به پیوند غضروف می باشد، در این صورت نیاز به تهیه این غضروف نمود که هزینه جداگانه به همراه دارد .