تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس  ،برای مبارزه با چین و چروک های صورت، مورد استفاده قرار می گیرد . مواد بوتاکس یک فرم خالص، سم بوتولینوم A می باشد.در طی بوتاکس با مسدود کردن اعصاب که عضلات را متصل می کنند  می توان چین و چروک های ایجاد شده بر روی پوست را بهبود ببخشیم .

مزایای تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس بر روی چین و چروک های ایجاد شده بر روی پوست تاثیر گذار می باشد .  منظور از این چین و چروک ها ،چین و چروک های پویا هستند که در هنگام حرکت چهره شما ظاهر می شوند.

تزریق-بوتاکس

عوارض تزریق بوتاکس

سردرد، کبودی، درد در محل تزریق، و در کمتر از ۱٪ موارد، شکاف پلک ها یا ابروها که البته جای نگرانی نیست  در عرض چند روز تمام این عوارض برطرف می شوند .

مراقبت های قبل از تزریق بوتاکس

در صورت استفاده از آسپرین یا ایبوپروفن، احتمال بیشتری برای کبودی در محل تزریق سوزن وجود دارد . این داروها خون را نازک کرده و خونریزی را افزایش می دهد که در نتیجه  موجب کبودی می شوند. شما باید قبل از درمان با  پزشک خود در رابطه با هر مکملی که مصرف می کنید صحبت کنید

تزریق بوتاکس در چه افراد ی توصیه نمی شود ؟

تزریق بوتاکس در برخی از افراد با شرایط خاص توصیه نمی شود . افرادی که مبتلا به اختلالات سیستم های عصبی و یا عضلانی هستند  ،افرادی که در ناحیه تزریق بوتاکس به تبخال و یا غفونت  مبتلا می باشند ،زنان باردار و یا شیرده و یا افرادی که سیستم دفاعی آن ها به مراتب ضعیف می باشد .در این افراد ممکن است تزریق بوتاکس سبب عوارضی در آن ها شود ،یک پزشک خوب قبل از اقدام به تزریق تمام این موارد را بررسی می کند.

لازم به ذکر است که ،نباید بعد از تزریق بوتاکس انتظارات غیر منطقی ازبوتاکس داشته باشید .تمام تغییرات ایجاد شده در حدود ۳-۷ روز بعد از تزریق نمایان می شوند و تا هفته دوم به اوج خود می رسد . بوتاکس بعد از مدت زمانی  توسط بدن جذب می شود و برای ماندگاری اثرات خود نیاز به ترمیم دارد

سایر خدمات دکتر رستمی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیم بینی

جراحی بینی فانتزی

با تشکر مدیریت سایت دکتر رستمی جراح بینی