بهترین جراح بینی

مهمترین گام در جراحی زیبایی بینی انتخاب بهترین جراح بینی از نظر میزان مهارت و تجربه کاری می باشد زیرا جراح بینی مهمترین نقش را در نتیجه جراحی بینی ایفا می کند بنابراین دور از انتظار نیست که هر فردی پیش از اقدام به عمل زیبایی بینی به اندازه کافی در این زمینه تحقیق کند سپس با خیالی آسوده اقدام به جراحی بینی نماید.

دکتر-نصیبه-رستمی

دکتر-نصیبه-رستمی

ویژگی های بهترین جراح بینی

در وهله اول نیاز است جراح بینی با بیماران خود صادق باشد و آنها در رابطه با میزان تغییرات و تکنیک جراحی بینی اطلاعاتی را در اختیار آنان قرار دهد.

همچنین جراح بینی خوب باید سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد و تا حدی که مشکلی برای بیمار به وجود نیاید تغییرات را ایجاد نماید.

در جلسات مشاوره پیش از جراحی بینی، پزشک باید از بیمار درباره انتظاراتش سوالاتی را مطرح نماید و بیمار را متقاعد نماید که از نتیجه جراحی بینی انتظارات معقولی داشته باشد.

نمونه جراحی بینی

چگونگی انتخاب بهترین جراح بینی

  • ابتدا سعی کنید از دوستان و اطرافیان خود درباره سابقه جراحی بینی شان سوالاتی را از آنها بپرسید مسلما افرادی که سابقه جراحی بینی داشته اند در این زمینه می توانند به شما کمک کنند.
  • پیش از انجام جراحی بینی، با بیماران سابق جراح مورد نظرتان صحبت کنید و درباره میزان رضایت آنها از جراحی بینی سوال نمایید.
  • پس از انتخاب جراح بینی حتما یک جلسه مشاوره با وی داشته باشید و درباره نحوه جراحی بینی و انتظارات خود از عمل زیبایی بینی سوالاتی را بپرسید.
نمونه جراحی بینی گوشتی

نمونه جراحی بینی گوشتی

نقش بینی در صورت

بینی در مرکز صورت قرار گرفته است و می تواند مهمترین نقش را در زیبایی و داشتن تنفسی خوب ایفا نماید. به همین دلیل در صورت عدم مهارت جراح بینی مشکلات بسیاری برای فرد ایجاد می شود مانند اختلالات تنفسی یا ناهنجاری های ظاهری بینی.

جراحی بینی  نیازمند تبحر بالای متخصص و  جراح بینی می باشد. برای این منظور می توانید به مطب دکتر رستمی مراجعه کنید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

 

اهمیت جراح بینی

از آنجایی که بینی هم از نظر زیبایی و هم حیاتی عضو مهمی در صورت محسوب می شود، اهمیت جراح بینی را آن بسیار بالاست.

افراد بسیاری هستند که دوست دارند اقدام به جراحی زیبایی بینی نمایند ولی از تیغ جراحی و عوارض جانبی جراحی بینی هراس دارند به همین دلیل توصیه ما به این افراد این است که ابتدا بهترین جراح بینی را پیدا کنند سپس با خیالی آسوده اقدام به انجام جراحی بینی نمایند.

دکتر نصیبه رستمی جراح بینی خوب در تهران در انجام جراحی عمل زیبایی بینی تجربه و مهارت بالایی دارند و می توانند راهنمایی های لازم را به افراد ارائه نمایند.

 

جراحی بینی گوشتی

بینی گوشتی برخلاف بینی استخوانی دارای پوستی ضخیم می باشد. در تکنیک های قدیمی ممکن بود نتایج جراحی بینی گوشتی پس از مدتی به حالت اولیه خود بازگردد ولی در حال حاضر با به کار بردن تکنیک های نوین و کارا میزان برگشت پذیری در جراحی بینی گوشتی تقریبا به صفر رسیده است.

جراحی بینی استخوانی

این نوع بینی برخلاف بینی های گوشتی دارای پوستی نازک است و معمولا دارای قوز بینی، حالت برآمدگی یا خمیدگی می باشد که معمولا ناشی از ضربات یا عوامل وراثتی است.

در جراحی بینی استخوانی ابتدا پوست بینی از روی استخوان ها برای دسترسی به آنها برداشته می شود. سپس با استفاده از ابزارهای مخصوصی برآمدگی روی استخوان بینی برداشته می شود.

نمونه جراحی بینی دکتر رستمی

هزینه جراحی بینی

از معیارهای اصلی در انتخاب جراح بینی، هزینه جراحی بینی می باشد که همواره مورد توجه متقاضیان جراحی بینی قرار گرفته است. در حالت کلی این هزینه به عوامل متعددی مانند دستمزد جراح و متخصص بیهوشی، هزینه های کلینیک، نوع بینی و غیره می باشد.

جهت اطلاع از هزینه جراحی بینی می توانید با شماره های مندرج در سایت دکتر نصیبه رستمی جراح بینی در شرق تهران تماس حاصل فرمایید.